Mariage en pleine nature au Domaine de Gavaudun en Lot et Garonne Dordogne

Uw grote bruiloft in volle natuur in een gites vakantieoord in de Dordogne - Lot

Op zoek naar een unieke plek voor uw bruiloft in Lot et Garonne, Dordogne en Lot ?

Op het Domaine de Gavaudun, prachtige ★★★★ landgoed, kunt u niet alleen genieten van een geweldig huwelijksbanket in een uitzonderlijke omgeving, maar ook van de gelegenheid om enkele onvergetelijke dagen door te brengen in het midden van een grote familiereünie waar iedereen leert om elkaar te kennen en waarderen.

Wij kunnen 140 gasten (190 met de slaapbanken) in vakantiehuisjes, gites en villa's logeren, en meer dan het dubbele in samenwerking met onze collega's rondom. Wij organiseren alleen residentiële huwelijks, ten minste voor een weekend.

Naast de bruiloft zelf, kun je zich niet voorstellen om in Perigord - Quercy (Lot et Garonne, Dordogne en Lot) te komen zonder minstens een of twee bezoeken aan een prehistorische grot, kasteel of middeleeuwse dorp ...

Wij bieden een uitgebreide dienst met inbegrip van :

  • Algemene coördinatie van het evenement (je gaat trouwen, hopelijk, eens in je leven en de bruiloft moet succesvol zijn).

  • Volledige beschikbaarheid van het park van het landgoed met vrije toegang tot alle recreatieve faciliteiten voor de gasten.

  • Toegang tot alle perspectieven van de tuinen en onze "oude stenen" voor de foto's van de gehuwde (bewegen in golfwagentje).

  • Exclusief gebruik van de schuur en het terras voor de cocktail receptie, voor de maaltijden (tot ca. 100 personen), voor dansen en voor brunch de volgende dag, afhankelijk van ervoor gekozen organisatie. Geen kurkengeld.

  • Installatie (de dag ervoor) en het schoonmaken van de schuur en de omliggende gebieden inbegrepen.

  • Beschikbaarheid van de keuken en alle benodigheden voor de traiteur.

  • Parkeren voor de voertuigen van de gasten.

Wij kunnen alles organiseren, terwijl u geniet van het leven !

Voor de huwelijksbanket, kunt u gebruik maken van onze diensten of een traiteur van uw keuze.

Bruiloft bij Domaine de Gavaudun

Voorbeelden: drie standaard pakketten met accommodatie, buiten juli-augustus :

Week-end :

Aankomst van de gasten op vrijdagmiddag (self catering, gites en villa's met een volledig uitgeruste keuken, of georganiseerde maaltijd), bruiloft op zaterdag, vertrek zondagmiddag na een brunch of maandagochtend nog steeds van de dag en de faciliteiten van het vakantiepark te genieten.

Mid-week :

Aankomst van de gasten vanaf maandagmiddag, huwelijk in de week, diverse activiteitenop 2-3 dagen georganiseerd, vertrek op vrijdagochtend.

Week :   optie "gezinsvakantie": het totaal !

Combinatie van beide, met diverse activiteiten, bezoeken en / of georganiseerde maaltijden.

July-August : uitsluitend Zaterdag tot Zaterdag !

(Huwelijk in het algemeen op maandag, om de gasten op hun gemak te laten vestigen en het landgoed ontdekken)

Bel ons direct op +33 5 53 36 21 90 aan, of beter, ontmoet ons hier: niets boven een bezoek aan de site om het beste aan uw verwachtingen te voldoen. We zullen samen uw aangepaste programma vaststellen.

Zie gasten beoordelingen op www.mariages.net

Links naar onze receptiezalen :

Voor groepen tot 200 zittende personen, zie onze Grote Zaal.

Voor middelgrote groepen, zie onze mooie Grange.

Voor kleinere groepen tot 40 personen, wij zullen het restaurantzaal gebruiken.

Geniet ook van de tuinen en weiden van Domaine de Gavaudun.

Fotogalerij :

Wij werken samen met verschillende gespecialiseerde aanbieders :

(zonder exclusiviteit)

We hebben 81 gasten en geen leden online